TRASA LINII:
KATOWICE PLAC WOLNOŚCI - 3 Maja, Rynek, al.Korfantego, Rondo, Chorzowska, (Chorzów) Katowicka, Rynek, Katowicka, 3 Maja, (Świętochłowice) Chorzowska, (Ruda Śląska) Goduli - CHEBZIE PĘTLA
DANE EKSPLOATACYJNE:
Długość trasy: 14,250 km / 13,900 km
Czas przejazdu: 49 / 48 minut
Ilość pociągów: 10 (w dni robocze), 9 (w dni wolne)
Częstotliwość ruchu: co 14 minut (codziennie)
POCIĄGI:
Nr poc.
|
Zakład
|
Tabor
|
Wyjazd
|
Zjazd
|
Uwagi
|
DNI ROBOCZE
|
|||||
111
|
ZUTiKT-2
|
04:46
|
20:43
|
||
112
|
ZUTiKT-2
|
03:59
|
19:05
|
||
113
|
ZUTiKT-2
|
04:13
|
21:11
|
||
114
|
ZUTiKT-2
|
04:27
|
23:02
|
||
115
|
ZUTiKT-2
|
04:41
|
19:47
|
||
116
|
ZUTiKT-2
|
04:04
|
23:31
|
||
117
|
ZUTiKT-2
|
05:09
|
20:15
|
||
118
|
ZUTiKT-2
|
04:32
|
23:59
|
||
1111
|
ZUTiKT-2
|
00:20
|
05:00
|
nocny | |
1112
|
ZUTiKT-2
|
18:32
|
00:27
|
||
SOBOTY
|
|||||
111
|
ZUTiKT-2
|
09:21
|
20:43
|
||
112
|
ZUTiKT-2
|
03:59
|
00:27
|
||
113
|
ZUTiKT-2
|
07:57
|
21:11
|
||
114
|
ZUTiKT-2
|
04:27
|
23:03
|
||
115
|
ZUTiKT-2
|
08:25
|
19:47
|
||
116
|
ZUTiKT-2
|
04:04
|
23:31
|
||
117
|
ZUTiKT-2
|
08:53
|
20:15
|
||
118
|
ZUTiKT-2
|
04:32
|
23:59
|
||
1111
|
ZUTiKT-2
|
00:20
|
05:00
|
nocny | |
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
|
|||||
111
|
ZUTiKT-2
|
09:21
|
20:43
|
||
112
|
ZUTiKT-2
|
03:59
|
00:27
|
||
113
|
ZUTiKT-2
|
07:57
|
21:11
|
||
114
|
ZUTiKT-2
|
04:27
|
23:03
|
||
115
|
ZUTiKT-2
|
08:25
|
19:47
|
||
116
|
ZUTiKT-2
|
04:04
|
23:31
|
||
117
|
ZUTiKT-2
|
08:53
|
20:15
|
||
118
|
ZUTiKT-2
|
04:32
|
23:59
|
||
1111
|
ZUTiKT-2
|
00:20
|
05:00
|
nocny |
STRONA GŁÓWNA |