LINIE TRAMWAJOWE - LINIA 12
TRASA LINII:
SIEMIANOWICE PLAC SKARGI - Katowicka, (Katowice) Telewizyjna, pl.Alfreda, Telewizyjna, (Chorzów) Siemianowicka, Kościuszki - CHORZÓW PLAC HUTNIKÓW
DANE EKSPLOATACYJNE:
Długość trasy: 6,400 km / 6,200 km
Czas przejazdu: 20 minut
Ilość pociągów: 5 (w dni robocze), 3 (w dni wolne)
Częstotliwość ruchu: co 14 minut (w dni robocze), co 28 minut (w dni
wolne)
POCIĄGI:
Nr poc.
|
Zakład
|
Tabor
|
Wyjazd
|
Zjazd
|
Uwagi
|
DNI ROBOCZE
|
|||||
121
|
ZUTiKT-2
|
04:13
|
23:40
|
||
122
|
ZUTiKT-2
|
04:30
|
23:54
|
||
123
|
ZUTiKT-2
|
04:06
|
19:07
|
||
124
|
ZUTiKT-2
|
04:13
|
20:31
|
||
1211
|
ZKT-5
|
01:44
|
04:14
|
nocny | |
SOBOTY
|
|||||
121
|
ZUTiKT-2
|
04:37
|
23:40
|
||
122
|
ZUTiKT-2
|
04:13
|
23:54
|
||
1211
|
ZKT-5
|
01:44
|
04:14
|
nocny | |
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
|
|||||
121
|
ZUTiKT-2
|
04:37
|
23:40
|
||
122
|
ZUTiKT-2
|
04:13
|
23:54
|
||
1211
|
ZKT-5
|
01:44
|
04:14
|
nocny |
STRONA GŁÓWNA |