TRASA LINII:
KATOWICE SŁONECZNA PĘTLA - al.Korfantego, Rondo, al.Korfantego, Rynek, ( > Pocztowa, Dworcowa / pl.Miarki, Kochanowskiego, św.Jana < ), Kościuszki - BRYNÓW PĘTLA
DANE EKSPLOATACYJNE:
Długość trasy: 5,800 km / 5,950 km
Czas przejazdu: 22 minuty
Ilość pociągów: 7 (w dni robocze), 5 (w dni wolne)
Częstotliwość ruchu: co 14 minut (w dni robocze), co 12-18 minut (w dni
wolne)
POCIĄGI:
Nr poc.
|
Zakład
|
Tabor
|
Wyjazd
|
Zjazd
|
Uwagi
|
DNI ROBOCZE
|
|||||
161
|
ZKT-5
|
09:21
|
12:47
|
przedysponowany z i na poc.201 | |
18:27
|
23:42
|
przedysponowany z poc.201 | |||
162
|
ZKT-5
|
04:21
|
21:14
|
||
163
|
ZKT-5
|
04:41
|
20:32
|
||
164
|
ZKT-5
|
04:53
|
20:46
|
||
165
|
ZKT-5
|
09:56
|
13:27
|
przedysponowany z i na poc.205 | |
17:45
|
23:14
|
przedysponowany z poc.205 | |||
166
|
ZKT-5
|
05:07
|
19:39
|
||
1611
|
ZKT-5
|
00:45
|
04:00
|
nocny | |
SOBOTY
|
|||||
161
|
ZKT-5
|
04:19
|
23:14
|
||
162
|
ZKT-5
|
07:02
|
20:32
|
||
163
|
ZKT-5
|
04:30
|
23:42
|
||
164
|
ZKT-5
|
07:30
|
21:00
|
||
1611
|
ZKT-5
|
00:45
|
04:00
|
nocny | |
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
|
|||||
161
|
ZKT-5
|
04:19
|
23:14
|
||
162
|
ZKT-5
|
07:02
|
20:32
|
||
163
|
ZKT-5
|
04:30
|
23:42
|
||
164
|
ZKT-5
|
07:30
|
21:00
|
||
1611
|
ZKT-5
|
00:45
|
04:00
|
nocny |
STRONA GŁÓWNA |