LINIE TRAMWAJOWE - LINIA 22/32
TRASA LINII 22:
CZELADŹ PĘTLA - Kombatantów, Będzińska, (Będzin) Czeladzka, al.Kołłątaja, (Dąbrowa Górnicza) Sobieskiego, Królowej Jadwigi, al.Piłsudskiego, Kasprzaka, al.Piłsudskiego - HUTA KATOWICE PĘTLA
TRASA LINII 32:
CZELADŹ PĘTLA - Kombatantów, Będzińska, (Będzin) Czeladzka, al.Kołłątaja, (Dąbrowa Górnicza) Sobieskiego, Królowej Jadwigi, al.Piłsudskiego, Kasprzaka - GOŁONÓG PODSTACJA
DANE EKSPLOATACYJNE:
Długość trasy: 15,850 km / 15,750 km (linia 22) oraz 13,450 km
(linia 32)
Czas przejazdu: 40 minut (linia 22) oraz 34 minuty (linia 32)
Ilość pociągów: 10 (dni robocze), 5 (dni wolne)
Częstotliwość ruchu: co 10 minut (dni robocze), co 20 minut (dni wolne)
OZNAKOWANIE:
Kursy z Czeladzi i zajezdni Będzin do przystanku Gołonóg Podstacja wykonywane są z oznakowaniem linii nr 32. Pozostałe kursy wykonywane są z oznakowaniem linii 22.
POCIĄGI:
Nr poc.
|
Zakład
|
Tabor
|
Wyjazd
|
Zjazd
|
Uwagi
|
DNI ROBOCZE
|
|||||
2201
|
ZKT-1
|
05:26
|
04:14
|
również nocny; 00:36-02:49 przerwa w zajezdni |
|
2202
|
ZKT-1
|
05:06
|
23:23
|
||
2203
|
ZKT-1
|
05:16
|
23:53
|
||
2204
|
ZKT-1
|
05:26
|
19:55
|
||
2205
|
ZKT-1
|
05:36
|
21:02
|
10:43-12:53 przerwa w zajezdni | |
2206
|
ZKT-1
|
04:26
|
19:28
|
||
2207
|
ZKT-1
|
04:56
|
20:40
|
||
2208
|
ZKT-1
|
04:36
|
19:48
|
||
2209
|
ZKT-1
|
06:16
|
15:51
|
||
2210
|
ZKT-1
|
04:47
|
19:18
|
||
SOBOTY
|
|||||
2201
|
ZKT-1
|
04:22
|
04:14
|
również nocny; 00:36-02:49 przerwa w zajezdni |
|
2202
|
ZKT-1
|
04:47
|
23:23
|
||
2203
|
ZKT-1
|
05:01
|
23:53
|
||
2204
|
ZKT-1
|
05:21
|
21:02
|
||
2205
|
ZKT-1
|
05:41
|
20:40
|
||
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
|
|||||
2201
|
ZKT-1
|
04:22
|
04:14
|
również nocny; 00:36-02:49 przerwa w zajezdni |
|
2202
|
ZKT-1
|
04:47
|
23:23
|
||
2203
|
ZKT-1
|
05:01
|
23:53
|
||
2204
|
ZKT-1
|
05:21
|
21:02
|
||
2205
|
ZKT-1
|
05:41
|
20:40
|
STRONA GŁÓWNA |