TRASA LINII:
BRYNÓW PĘTLA - (Katowice) Kościuszki, ( > pl.Miarki, Kochanowskiego, św.Jana / Dworcowa, Pocztowa < ), Rynek, al.Korfantego, Rondo, Chorzowska, (Chorzów) Katowicka, Rynek, Katowicka, (Bytom) Chorzowska, Siemianowicka, Katowicka, ( > Jagiellońska, Moniuszki) - BYTOM PLAC SIKORSKIEGO
DANE EKSPLOATACYJNE:
Długość trasy: 18,450 km / 17,700 km
Czas przejazdu: 60 / 57 minut
Ilość pociągów: 11 (dni robocze) i 6 (dni wolne)
Częstotliwość kursowania: co 14 minut (dni robocze w szczycie) i co 28
minut (dni robocze poza szczytem i dni wolne)
POCIĄGI:
Nr poc.
|
Zakład
|
Tabor
|
Wyjazd
|
Zjazd
|
Uwagi
|
DNI ROBOCZE
|
|||||
601
|
ZKT-5
|
04:54
|
23:54
|
||
602
|
ZKT-5
|
03:57
|
19:24
|
10:06-13:10 postój w zajezdni | |
603
|
ZKT-5
|
05:24
|
00:22
|
||
604
|
ZKT-5
|
04:23
|
19:52
|
10:34-12:48 postój w zajezdni | |
605
|
ZKT-5
|
05:48
|
00:50
|
||
606
|
ZKT-5
|
05:36
|
19:07
|
||
607
|
ZKT-5
|
04:09
|
01:11
|
||
608
|
ZKT-5
|
05:16
|
18:44
|
||
609
|
ZKT-5
|
03:27
|
00:19
|
||
611
|
ZKT-5
|
00:28
|
03:36
|
nocny | |
SOBOTY
|
|||||
601
|
ZKT-5
|
03:50
|
00:22
|
||
602
|
ZKT-5
|
04:23
|
00:50
|
||
603
|
ZKT-5
|
04:05
|
01:11
|
||
604
|
ZKT-5
|
05:19
|
00:19
|
||
605
|
ZKT-5
|
03:27
|
23:54
|
||
611
|
ZKT-5
|
00:28
|
03:36
|
nocny | |
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
|
|||||
601
|
ZKT-5
|
03:50
|
00:22
|
||
602
|
ZKT-5
|
04:23
|
00:50
|
||
603
|
ZKT-5
|
04:05
|
01:11
|
||
604
|
ZKT-5
|
05:19
|
00:19
|
||
605
|
ZKT-5
|
03:27
|
23:54
|
||
611
|
ZKT-5
|
00:28
|
03:36
|
nocny |
STRONA GŁÓWNA |