TRASA LINII:
BYTOM SZKOŁA GÓRNICZA - Wrocławska, Chrzanowskiego, Strzelców Bytomskich, Powstańców Warszawskich, ( > Moniuszki, pl.Sikorskiego / Sądowa < ), Katowicka, Siemianowicka, (Piekary Śląskie) Harcerska, Kotucha, Roździeńskiego, Przyjaźni - DĄBRÓWKA WIELKA PĘTLA
DANE EKSPLOATACYJNE:
Długość trasy: 8,650 km / 8,900 km
Czas przejazdu: 29 / 26 minut
Ilość pociągów: 4 (w dni robocze), 3 (w dni wolne)
Częstotliwość ruchu: co 14/28 minut (w dni robocze w szczycie), co 28
minut (w dni robocze poza szczytem i w dni wolne)
POCIĄGI:
Nr poc.
|
Zakład
|
Tabor
|
Wyjazd
|
Zjazd
|
Uwagi
|
DNI ROBOCZE
|
|||||
81
|
ZKT-3
|
05:34
|
23:18
|
||
82
|
ZKT-3
|
04:51
|
22:53
|
przedysponowany na poc.3011 | |
83
|
ZKT-3
|
05:46
|
19:13
|
||
84
|
ZKT-3
|
04:44
|
07:58
|
przedysponowany na poc.303 | |
12:14
|
16:34
|
przedysponowany z poc.303 | |||
SOBOTY
|
|||||
81
|
ZKT-3
|
04:51
|
23:18
|
||
82
|
ZKT-3
|
05:17
|
22:53
|
przedysponowany na poc.3011 | |
83
|
ZKT-3
|
08:43
|
19:15
|
||
NIEDZIELE I ŚWIĘTA
|
|||||
81
|
ZKT-3
|
04:51
|
23:18
|
||
82
|
ZKT-3
|
05:17
|
22:53
|
przedysponowany na poc.3011 | |
83
|
ZKT-3
|
12:55
|
19:15
|
Pociąg nr 84 nie kursuje w okresach przerw w zajęciach
szkolnych. Trzy kursy poranne w jego planie wykonuje wówczas pociąg nr 81.
STRONA GŁÓWNA |