TABOR


 

Ikarus 280.26-1621 z 1992 roku (składany w WPK ZNA-10 w Mikołowie) ze śp. zajezdni Brzezinka na pętli Wesoła Kopalnia (wrzesień 2003)

Nowości w serwisie:

  • 17 października 2003 - Instrukcja dla służby ruchu w dziale "Różności"
  • 15 października 2003 - uruchomienie serwisu

"Komunikacja miejska na Górnym Śląsku" - powracając do starej (z 2001 roku) nazwy, reaktywujemy działalność hobbystycznego serwisu internetowego traktującego o komunikacji miejskiej na Górnym Śląsku, a działającego pod patronatem jedynie słusznego WPK Katowice.
 
Zmienia się nieco formuła, przede wszystkim nie będziemy się już ograniczać tylko do trakcji szynowej (wszak autobusy i trolejbusy też w WPK jeździły), a poza tym nie będzie prezentowanych żadnych "komunikatów i aktualności", jedynie artykuły bądź fotoreportaże (póki miejsca na serwerze starczy) z różnych wydarzeń, czy opisujące przeróżne górnośląskie ciekawostki transportowe.
 
Pojawia się dział "Tabor" w którym znaleźć można początki bazy danych taboru komunikacji miejskiej w GOPie - baza jest w wersji bardzo testowej, informacje w niej zawarte czasami mocno niekompletne, ale w przyszłości być może coś się z tego rozwinie. Użytkownicy niezalogowani mogą sobie tylko przeglądać część danych, a o przyznaniu hasła decyduje autorytatywnie administrator na podstawie własnego widzimisię (proszę nie zalewać administratora mailami w tej sprawie).

Życzymy przyjemnej podróży! :-)

 


Skargi, wnioski i zażalenia przyjmuje Dyrekcja WPK w Katowicach za pośrednictwem Administratora Serwisu - admin@wpk.katowice.pl.
Na listy anonimowe (nie podpisane imieniem i nazwiskiem) oraz zawierające mnóstwo błędów ortograficznych i gramatycznych - nie odpowiadamy!


Serwis internetowy "Komunikacja miejska na Górnym Śląsku" - (c) Jakub Jackiewicz 2003
Serwis umieszczony na serwerze WPK Katowice - http://www.wpk.katowice.pl/