WYKAZ LINII TRAMWAJOWYCH PKT
wg stanu na dzień 2.09.1995r.
Lp.
|
Nr linii
|
Trasa przebiegu
|
Dzień roboczy
|
Dzień wolny
|
||||||
ilość poc/wag
|
częstotl. ruchu
|
ilość kursów
|
godziny kursowania
|
ilość poc/wag
|
częstotl. ruchu
|
ilość kursów
|
godziny kursowania
|
|||
1
|
3
|
Makoszowy - Zabrze - Mikulczyce |
4/8
|
20
|
112
|
3:33-0:31
|
4/8
|
20
|
100
|
4:29-22:55
|
2
|
4
|
Wójtowa Wieś - Gliwice - Zabrze Lompy |
12/24
|
7
|
352
|
4:10-0:25
|
6/12
|
16-23
|
228
|
4:28-23:52
|
3
|
5
|
Bytom - Biskupice - Zabrze Dw.PKP |
5/10
|
20
|
110
|
3:58-0:25
|
3/6
|
30
|
77
|
4:18-23:52
|
4
|
6
|
Bytom - Chorzów - Katowice - Brynów |
6/12
|
20
|
138
|
4:11-2:33
|
6/12
|
20
|
138
|
4:11-2:33
|
5
|
7
|
Bytom - Świętochłowice - Chorzów Batory - Katowice - Bogucice |
14/16
|
10
|
213
|
3:42-0:32
|
8/8
|
20
|
126
|
3:55-0:15
|
6
|
8
|
Bytom - Brzeziny Śl. - Dąbrówka Wielka |
2/2
|
25
|
82
|
4:46-22:58
|
2/2
|
25
|
82
|
4:46-22:58
|
7
|
9
|
Bytom - Chebzie - Świętochłowice - Chorzów |
9/17
|
18
|
125
|
3:38-0:03
|
5/9
|
36
|
68
|
4:43-0:03
|
8
|
11
|
Katowice - Chorzów - Lipiny - Chebzie |
8/12
|
14
|
164
|
4:03-0:09
|
8/12
|
14
|
164
|
4:03-0:09
|
9
|
12
|
Siemianowice - Chorzów III - Chorzów |
3/5
|
20
|
118
|
4:00-23:35
|
3/4
|
20-28
|
100
|
4:04-0:01
|
10
|
13
|
Siemianowice - Wełnowiec - Katowice |
3/6
|
20
|
108
|
4:26-23:36
|
3/6
|
20-28
|
106
|
3:45-0:36
|
11
|
14
|
Wełnowiec - Katowice - Szopienice - Mysłowice |
6/10
|
20
|
110
|
4:18-0:20
|
6/12
|
20-28
|
101
|
4:18-0:09
|
12
|
15
|
Katowice - Szopienice - Sosnowiec - Zagórze |
6/12
|
20
|
114
|
3:58-0:20
|
6/12
|
20
|
114
|
3:58-0:20
|
13
|
16
|
Katowice Słoneczna - Brynów |
7/14
|
7-10
|
252
|
4:09-23:44
|
3/6
|
15
|
147
|
4:28-0:26
|
14
|
17
|
Chebzie - Chropaczów - Chorzów |
4/4
|
28
|
84
|
3:53-0:09
|
4/4
|
28
|
84
|
3:53-0:09
|
15
|
18
|
Bytom - Ruda - Chebzie |
5/5
|
20
|
118
|
3:48-0:07
|
3/3
|
30
|
80
|
3:58-0:32
|
16
|
19
|
Radzionków - Bytom |
5/10
|
10
|
172
|
5:12-22:54
|
3/6
|
17
|
110
|
5:09-22:29
|
17
|
21
|
Huta K-ce - D.Górnicza - Będzin - Sosnowiec - Milowice |
14/28
|
10-20
|
182
|
4:08-0:59
|
9/18
|
16
|
158
|
3:56-0:57
|
18
|
22
|
Huta K-ce - D.Górnicza - Będzin - Czeladź |
10/10
|
10-20
|
160
|
4:31-23:19
|
4/4
|
25
|
88
|
4:35-23:16
|
19
|
23
|
Stadion Śląski - Katowice - Szopienice |
5/10
|
20
|
60
|
4:59-9:19; 12:18-18:18
|
-
|
-
|
-
|
-
|
20
|
24
|
Sosnowiec Dw.PKP - Sosnowiec Okrzei |
3/3
|
14
|
116
|
4:42-22:40
|
1/1
|
42
|
50
|
5:52-22:40
|
21
|
25
|
D.Górnicza Kop.Paryż - Będzin - Wojkowice - Żychcice |
3/3
|
30
|
71
|
4:10-23:48
|
3/3
|
30
|
71
|
4:10-23:48
|
22
|
26
|
Milowice - Sosnowiec - Dańdówka - Mysłowice |
10/10
|
10-20
|
162
|
4:06-23:53
|
5/5
|
20
|
112
|
4:05-23:53
|
23
|
27
|
Będzin Zaj. - Sosnowiec - Dańdówka - Kazimierz |
8/16
|
16-32
|
98
|
3:52-23:47
|
4/8
|
32
|
66
|
4:08-23:47
|
25
|
28
|
Będzin Zaj. - D.Górnicza - Huta K-ce |
8/8
|
10
|
96
|
4:25-9:27; 12:15-17:07
|
4/4
|
20
|
48
|
4:35-9:27*; 12:15-17:07*
|
26
|
29
|
Chebzie - Zabrze Lompy - Biskupice |
5/5
|
20
|
119
|
4:12-0:13
|
3/3
|
30
|
80
|
4:22-0:08
|
27
|
30
|
Bytom - Bobrek - Biskupice |
6/6
|
10
|
170
|
4:03-19:27
|
2/2
|
30
|
60
|
4:37-19:42
|
28
|
38
|
Bytom Kościół św.Trójcy - Bytom St.Ruchu |
1/1
|
15-20
|
96
|
4:32-19:45
|
1/1
|
20
|
46
|
9:58-18:07
|
29
|
40
|
Chorzów - Chorzów Batory - Katowice - Bogucice |
10/13
|
10
|
186
|
4:25-23:42
|
6/7
|
20
|
108
|
4:15-23:50
|
30
|
41
|
Bytom Szk.Górn. - Chorzów - Katowice Pl.Miarki |
7/13
|
20
|
170
|
4:10-22:39
|
6/12
|
20
|
104
|
4:10-22:39
|
RAZEM:
|
189/286
|
|
4058
|
|
121/190
|
|
2809
|
|
Długość linii: 364,74 km
Wskaźnik ukrotnienia: R - 1,51; W - 1,57
Uwaga:
1) od godz. 17:00 do zjazdu częstotliwość na poszczególnych liniach maleje o
ok.20%
*) obowiązuje tylko w soboty robocze (od dnia 27.05.1995r.)