PKT Katowice

WITAMY NA STRONACH PKT KATOWICE !

 

Konstal 105N+105N

Przedsiębiorstwo Komunikacji Tramwajowej w Katowicach prowadzi przewozy tramwajami na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego na zlecenie KZK GOP w Katowicach.
Po terenie 15 miast GOPu kursuje 29 linii tramwajowych dziennych i 19 pociągów nocnych.

Na stronach PKT znaleźć można najświeższe informacje dotyczące funkcjonowania tramwajów (aktualności, rozkłady jazdy), a także użyteczne informacje na temat PKT (adresy i telefony, władze). Zapraszamy także na podstrony poświęcone historii śląskich tramwajów. Można również znaleźć informacje na temat Domu Wczasowego "Uroczysko" w Wiśle.

Zakład Usług Technicznych i Komunikacji Tramwajowej w Chorzowie zaprasza na stronę poświęconą temu właśnie zakładowi. Można tam znaleźć ofertę zakładu oraz informacje o jego działalności.

Zapraszamy również na stronę Klubu Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie, blisko związanego z naszym Przedsiębiorstwem.

UWAGA!
Z powodu przebudowy wiaduktu na ul.Bytomskiej w Świętochłowicach zmieniają się tymczasowo trasy i rozkłady jazdy linii 7, 17 i 40.
Szczegóły.

Internetowa informacja o komunikacji tramwajowej działa pod adresem info@pkt.katowice.pl. Tam prosimy zgłaszać pytania, uwagi lub sugestie dotyczące komunikacji tramwajowej.

Uwagi dotyczące tej strony prosimy zgłaszać na adres: wwwadmin@pkt.katowice.pl.


Strona założona dnia 15.12.1999r.
Ostatnia aktualizacja: 21.06.2000r.
 

 
STAT4U